't Bels Lijntje Stratenloop – Kids Run

's-Hertogenbosch

,

Noord-Brabant

Afstand
0.4km, 0.8km, 1.4km
Datum
06 September 2026
Begint vanaf
09:00
Inschrijfperiode
1 Jun
-
5 Sep
Nog niet bekend
Inschrijfkosten
Vanaf €
0.00
Inschrijfkosten
0.00

De kinderloop biedt een veilige en leuke loopervaring voor kinderen tot 11 jaar, met afstanden aangepast aan verschillende leeftijden.

't Bels Lijntje Stratenloop – Kids Run

De kinderloop biedt een veilige en leuke loopervaring voor kinderen tot 11 jaar, met afstanden aangepast aan verschillende leeftijden.

Afstanden variëren van 410 meter voor de allerkleinsten tot 1350 meter voor oudere kinderen, ideaal voor kinderen van 0 tot 11 jaar.

Deze loop stimuleert kinderen om op een speelse manier kennis te maken met hardlopen in een vertrouwde dorpsomgeving.

Veelgestelde vragen over 't Bels Lijntje Stratenloop – Kids Run

Welke afstanden biedt 't Bels Lijntje Stratenloop – Kids Run aan?

De volgende afstanden zijn beschikbaar: 0.4 km, 0.8 km, 1.4 km.

Wanneer vindt 't Bels Lijntje Stratenloop – Kids Run plaats?

Het evenement vindt plaats op 6 september 2026.

Waar wordt 't Bels Lijntje Stratenloop – Kids Run gehouden?

Het evenement vindt plaats in 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant.

Hoe schrijf ik mij in voor 't Bels Lijntje Stratenloop – Kids Run?

Inschrijven kan via de officiële inschrijfpagina: https://inschrijven.nl/profiel.html

🧡 Waarom dit een leuk evenement is

  • Biedt kinderen een veilige en korte looproute in het dorp.
  • Stimuleert kinderen om actief te zijn in een gezellige sfeer.
  • Maakt het mogelijk voor verschillende leeftijden om mee te doen.
  • Bevordert plezier en sportiviteit onder jonge deelnemers.
Organisatie door:
't Bels Lijntje Stratenloop

Dit evenement delen

Runs die bij dit evenement horen

Andere evenementen in

Noord-Brabant

Andere evenementen in

september