Kustmarathon Zeeland 2026

Schouwen-Duiveland

,

Zeeland

Afstand
42.2km, 10km, 55km
Datum
02 October 2026
Begint vanaf
09:00
Inschrijfperiode
1 Jun
-
2 Oct
Nog niet bekend
Inschrijfkosten
Vanaf €
21.00
Inschrijfkosten
21.00

De Kustmarathon Zeeland is een unieke en zware marathon langs de Zeeuwse kust, waar je de elementen trotseert en geniet van het enthousiaste publiek en de aanzwellende muziek bij de finish.

Waarom jij hierbij moet zijn

Kustmarathon Zeeland 2026

De Kustmarathon Zeeland is een unieke en zware marathon langs de Zeeuwse kust, waar je de elementen trotseert en geniet van het enthousiaste publiek en de aanzwellende muziek bij de finish.

Het evenement vindt plaats van 2 tot en met 4 oktober 2026 met afstanden zoals de marathon, een 10 km Ladies Run en een 55 km mountainbiketocht, verspreid over verschillende dagen en locaties tussen Burgh-Haamstede en Zoutelande.

Het parcours voert door bos, duinen, over dijken en strand, met uitdagende stukken mul zand en hoge duinen, wat het een pittige en afwisselende route maakt langs de Zeeuwse kust.

Naast de marathon is er een gezellig hardloop- en wandelfeestje met dj’s, muziek en veel verlichting tijdens de Ladies Run en Lightkustrun op de avond voor de marathon.

De Kustmarathon Zeeland onderscheidt zich door het zware, natuurlijke parcours en de combinatie van hardlopen, wandelen en mountainbiken in een prachtige kustomgeving.

Tips van Duravista

Bereid je voor op wisselende windomstandigheden en mul zand; train op vergelijkbare ondergronden voor optimale prestatie.

Plan je energieverdeling goed in, want het parcours bevat pittige duinen en strandstukken die extra kracht vragen.

Veelgestelde vragen over Kustmarathon Zeeland 2026

Welke afstanden biedt Kustmarathon Zeeland 2026 aan?

De volgende afstanden zijn beschikbaar: 42.2 km, 10 km, 55 km.

Wanneer vindt Kustmarathon Zeeland 2026 plaats?

Het evenement vindt plaats op 2 oktober 2026.

Waar wordt Kustmarathon Zeeland 2026 gehouden?

Het evenement vindt plaats in Schouwen-Duiveland, Zeeland.

Hoe schrijf ik mij in voor Kustmarathon Zeeland 2026?

Inschrijven kan via de officiële inschrijfpagina: https://allyourz.nl/kustmarathon-zeeland/

Waar start de Kustmarathon?

De start van Kustmarathon Zeeland is in Burgh-Haamstede (Burghse Ring) en voert langs de kust naar Zoutelande.

Hoeveel mensen doen er mee aan kustmarathon Zeeland?

Meer dan 10.000 atleten uit zowel binnen- als buitenland nemen deel aan de activiteiten tijdens dit marathonweekend.

Wat is de datum van de wandelmarathon 2026 in Zeeland?

De wandelmarathon Zeeland 2026 vindt plaats op zondag 4 oktober 2026.

🧡 Waarom dit een leuk evenement is

  • Ervaar de unieke uitdaging van een marathon over duinen en strand langs de Zeeuwse kust.
  • Geniet van het sfeervolle hardloopfeest met muziek en verlichting tijdens de Ladies Run.
  • Word aangemoedigd door enthousiast publiek en spandoeken langs het zware parcours.
  • Ontdek een afwisselend parcours met bos, duinen, strand en dijken in Zeeland.
Organisatie door:
Kustmarathon Zeeland 2026

Dit evenement delen

Runs die bij dit evenement horen

Er lijken voorlopig geen evenementen in de buurt plaats te vinden.

Meer evenementen door de natuur

Meer grote loopfeesten

Andere evenementen in

Zeeland

Andere evenementen in

oktober

Er lijken voorlopig geen evenementen in de buurt plaats te vinden.

Meer runs met unieke locaties